Susisiekite: +370 (611) 33 4 11

+370 (611) 33 4 11

E-komercijos mokymai

 • Su Vytautu dirbame ne pirmus metus. Didelis bagažas praktinių e-komercijos žinių ir teisingas požiūris, tai rinkinys verčių, kurias mūsų klientams ir e-komercijos projektams atnešė Vytautas Vorobjovas.

  Julius Panasiukas, UAB "Omnitel" Elektroninių kanalų produktų vystymo grupės vadovas
 • Vytauto mokymai duoda realią, apčiuopiamą, praktinę naudą. Pagal jo rekomendacijas atlikti pakeitimai per labai trumpą laiką pagerino mūsų konversijas bei kitus rodiklius. Vytautas remiasi įžvalgomis, veikiančiomis būtent mūsų rinkoje, o ne Amerikoje ar kitur. Mano nuomone tai geriausi e-komercijos mokymai Lietuvoje.

  Pijus Makarevičius, www.baldai1.lt direktorius
 • Kai pradėjome ruoštis NoriuNoriuNoriu.lt internetinės parduotuvės struktūros atnaujinimams, supratome, kad kiekviena dizaino klaida negiamai įtakoja pardavimus, o šių klaidų taisymas reikalaus papildomų programuotojų darbo valandų. Norėdami sutaupyti, ​investavome į konsultacijas. Nuo pat dizaino prototipo kūrimo iki galutinio dizaino patvirtinimo konsultavomės su Vytautu. ​Investicija atsipirko​, nes konsultacijos pagreitino procesą, operatyv​ū​s Vytauto atsakymai padėjo išvengti klaidų ir padėjo pamatus tolesniam interneto parduotuvės efektyvumo didinimui.​ Rekomenduojame 100%.

  Augustinas Zinevičius, www.noriunoriunoriu.lt rinkodaros vadovas
 • Man asmeniškai labai patiko Vytauto mokymų stilius – nenuobodus, įtraukiantis. Daug naudos gavau ne tik iš bendrų įžvalgų, bet ir iš konkrečių praktinių patarimų ir pavyzdžių.

  Odeta Kručkienė, UAB "DOUGLAS LT" projekto vadovė
 • Vytautas savo aiškiai suprantamas ir pritaikomas ižvalgas grindžia turima įvairia elektroninės prekybos patirtimi ir gebėjimu atrasti bei atskleisti svarbias detales „dideliam paveiksle“. Jo patarimai naudingi ir pradedantiems, ir patyrusiems e-komersantams – tai žmogus kuris pats nuolatos mokosi ir žiniomis lenkia daugelį savo kolegų, todėl iš jo galima mokytis visada. Puikūs bendravimo įgudžiai ir pozityvus, etiškas požiūris daro jį maloniu, vertingu pašnekovu įvairiose verslo temose. Mums malonu dirbti kartu.

  Vytautas Sakalas, UAB "Skaitmeninis pasaulis" (Neriba grupė) direktorius