Susisiekite: +370 (611) 33 4 11

+370 (611) 33 4 11

AMZ Crew valdomas paskyrų portfelis perlipo €2.000.000 mėnesio apyvartą

Covid 19 pandemija Lietuvos verslų pardavimus Amazon padidino kartais. Bet ne visų.

AMZ Crew, pirmoji Lietuvoje paskyrų valdymo agentūra, praneša, kad jos valdomo klientų portfelio mėnesinė apyvarta Amazon platformoje perkopė €2.000.000. Tai rodo beveik 100% augimą, lyginant su laikotarpiu iki Covid 19 pandemijos.

Vytautas Sakalas, AMZ Crew vadovas, teigia, kad karantino laikotarpis neturėjo bendro vardiklio visiems Amazon prekiaujantiems verslams – vieni patyrė stagnaciją ar šiokį tokį kritimą, o kitų pardavimai iššovė į iki tol nematytas aukštumas.

Vytautas Sakalas išskyrė kelis esminius sėkmę karantino metu įtakojančius faktorius:

  • Prekių turėjimas savo sandėliuose. Tarp Europos verslininkų labai populiari Amazon FBA paslauga, kai prekybai naudojami Amazon sandėliai, karantino metu daugeliui pardavėjų pakišo koją, nes Amazon apribojo ne pirmo būtinumo prekių pardavimus. tad prekių turėjimas FBA sandėliuose nebūtinai reiškė prekybą. Verslai taip pat susidūrė su problemomis papildant atsargas. Tuo tarpu pardavimams, vykdomiems FBM principu – parduodant Amazon platformoje, bet prekes siunčiant iš savo sandėlių, esminių kliūčių nebuvo, nes kurjerių darbas Europoje, su tam tikromis išlygomis, tęsėsi nepaisant visko.
  • Gebėjimas suvaldyti didelius asortimentus bei jų kainodarą. Daugelis naujų pardavėjų per karantiną susidūrė su problema: kaip greitai įkelti į Amazon didelį asortimentą, jį kokybiškai surišti su esamomis prekių kortelėmis, bei sutvarkyti kainodarą taip, kad prekyba būtų pelninga. „AMZ Crew investavo virš €100.000 į specialios programinės įrangos sukūrimą, kuri mūsų klientams automatizuoja šiuos procesus ir leidžia be didesnio vargo valdyti asortimentus su šimtais tūkstančių pavadinimų, tačiau naujokams su dideliais asortimentais tai dažnai tampa nepakeliamu iššūkiu.“ Teigia Vytautas Sakalas.

Vytautas Vorobjovas, E-komercijos ekspertas ir AMZ Crew bendraįkūrėjas teigia, kad nemažiau svarbu yra ir įmonės vidinių procesų parengimas prekybai Amazon: „Tai yra reikli, griežta ir dažnai klaidų neatleidžianti platforma. Prekės privalo būti išsiųstos laiku, bei užtikrintas aukščiausio lygio klientų aptarnavimas. Bet koks didesnis nukrypimas nuo kokybės rodiklių, gali baigtis paskyros blokavimu.“ Ekspertai rekomenduoja ypatingai atsakingai atsižvelgti į Amazon pardavėjams keliamus reikalavimus.

AMZ Crew yra 2018 metais įkurta Amazon paskyrų valdymo agentūra. Tarp agentūros klientų yra Topo Centras, ACME Grupė, ADAX Lietuva bei eilė kitų Lietuvos ir užsienio prekybininkų ir gamintojų.

Screenshot 2020-08-31 at 13.59.09