Susisiekite: +370 (611) 33 4 11

+370 (611) 33 4 11

Pirmoji E-komercijos specialistų grupė gavo sertifikatus

FullSizeRender Balandžio 2-3 dienomis, Vilniuje, 20 E-komercijos specialistų ir siekiančių jais tapti dalyvavo intensyviame mokymų kurse. Buvo dėstomos bazinės E-komercijos procesų ir marketingo žinios, esminiai UI ir UX principai. Taip pat buvo vykdomos praktinės informacijos architektūros, bei UX testavimo užduotys.

Po mokymų klausytojai privalėjo atlikti testą, skirtą įvertinti kaip įsisavintos žinios. Sėkmingai išlaikę – pirmieji Lietuvoje gavo E-komercijos specialisto sertifikatus.

Keli atsiliepimai po mokymų:

Rytis Zdanavičius, www.emama.lt : „Didžiulė Vytauto Vorobjovo patirtis suteikė man labai daug sukonkretintų žinių, kurios paremtos praktiniais pavyzdžiais tiesiog demonstruojant juos online (reliame laike). Žinios, gautos mokymų metu, jau pradėtos taikyti ir www.emama.lt Ačiū.

Aivaras Lisauskas, www.intymipagunda.lt : „Išsami ir nuosekli medžiaga. Kokybiškai pateikta, todėl lengvai įsisavinama. Daug praktikoje pritaikomų patarimų ir pavyzdžių. Jautėsi lektoriaus asmeninė patirtis, atvirai kalbėta apie darytas klaidas ir pasiekimus. 10 balų.

Paulina Gervytė, Jusada Group: „Vytautai, aš likau LABAI patenkinta! Dėkoju! Patiko tiek Jūsų dėstymo būdas (buvau pirmą kartą IR TIKRAI NE PASKUTINĮ), tiek realūs ir išsamūs pavyzdžiai, tiek diskusijos su seminaro dalyviais.

Simonas Ramanauskas, MB Eshoper: „Daug naudingos ir koncentruotos informacijos, realūs atvejai ir jų komentarai, detalės, kurias žinojai, atrodo naujai pateikiamos, jaučiamas praktiko, o ne teoretiko žvilgsnis, o tai labai įkvepia kasdieniniam darbui. Tikrai, esant progai sudalyvaučiau Jūsų mokymuose dar kartą!

Ernestas Jonytis, www.max24.lt: „Viskas paprastai ir aiškiai – per savaitę kolektyvui ir programuotojams jau suformuotas užduočių paketas, nieko nelaukdami keičiamės.

Kitas sertifikavimo kursas numatomas tik rudenį, bet vis dar galite registruotis į E-komercijos mokymus, vyksiančius Gegužę – Birželį ir gautas žinias iš karto pradėti taikyti praktikoje.