Susisiekite: +370 (611) 33 4 11

+370 (611) 33 4 11

Pirmoji Lietuvoje profesionali Amazon paskyrų priežiūros agentūra

Pradėjo veiklą pirmoji Lietuvoje profesionali Amazon paskyrų valdymo agentūra AMZ Crew. Agentūros įkūrėjai – Vytautas Sakalas ( partneris / vadovas) ir Vytautas Vorobjovas (partneris / konsultantas) drauge sudėjus turi arti 30 metų patirties E-komercijoje ir 10 metų prekybos Amazon. Tiksliniai agentūros klientai – Lietuvos ir užsienio gamybinės ir prekybinės įmonės. Joms AMZ Crew siūlo visą spektrą Amazon paskyrų valdymo paslaugų: paskyrų atidarymą, esamų paskyrų auditą ir optimizavimą, prekių kortelių kūrimą ir optimizavima, kasdienį paskyros valdymą. Pilną siūlomų paslaugų aprašymą rasite AMZ Crew svetainėje.

Agentūros ekspertai žada, jog dirbant su AMZ Crew, klientams net nereikės jungtis prie savo Amazon paskyros – agentūra atliks viską. Jų nuomone, agentūra yra gera išeitis įmonėms, kurios neturi prekybos Amazon žinių, tačiau nori pradėti prekybą šiame kanale. Klientams nereikia samdyti ir apmokyti Amazon specialistų, o agentūros paslaugų kaina prasideda nuo €499 + PVM per mėnesį.

Agentūros vadovas p. Sakalas pabrėžė, kad Amazon paskyra išlieka kliento nuosavybė, o agentūra, savo ruožtu, nereikalauja įsipareigoti ilgam laikui. Šis principas jau pasirodė patrauklus eilei Lietuviškų prekinių ženklų ir AMZ Crew numatę sparčią plėtrą.

 

Screen Shot 2018-05-23 at 15.21.06